تهران پلیمر یارا

سوالات متداول


تفاوت اصلی نوع کاربرد آنهاست و با توجه به اینکه مخازن تک لایه از مواد پلی اتیلن بی رنگ تولید شده به نسبت ظاهر شفاف تری دارد به طوری که حتی سطح مایع داخل مخزن قابل رویت است . مخازن سه لایه بدلیل داشتن لایه های رنگی (مانع نفوذ نور خورشید به داخل مخزن می شود) در نتیجه آب در مخزن جلبک نمی زند.

با توجه به اینکه مواد تشکیل دهنده این مخازن از جنس پلی اتیلن و دارای تاییدیه های وزارت بهداشت و گواهی نامه Food Grade بودن است از آن برای نگهداری انواع مایعات می توان استفاده کرد. ضمنا با توجه به اینکه پلی اتیلن پیوند آزاد ندارد و از لحاظ شیمیایی غیرفعال است از این مخازن برای نگهداری انواع مایعات غذایی ، اسیدها، مواد شیمیایی و نفتی می توان استفاده نمود.

در صورت استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد دارای تاییدیه وزارت بهداشت ، زمان پخت استاندارد محصول و عدم استفاده از افزودنی های نامتعارف در فرآیند تولید نباید هیچگونه تغییری در رنگ ، بو و مزه مایع نگهداری شده داخل مخزن ایجاد شود.

به طور کلی سرریز در مخازن جهت کنترل سطح آب داخل مخزن بکار می رود و در مواقع پر یا خالی شدن مخزن از تغییر شکل مخزن (دفرمگی) آن جلوگیری می کند.

فلوتر(شناور) نقش کنترل سطح آب مخزن را دارد و در مواقع پر یا خالی شدن به عنوان یک تنظیم کننده عمل می کند.

مخازن عمودی ، این مخازن به دلیل شکل ظاهری که دارند (طراحی و مهندس استوانه ای شکل و سطح مقطعی که برای نگهداری انواع مایعات اسیدی انتخاب مناسب تری هستند) .

تماس با ما

استان البرز، شهرک صنعتی اشتهارد، بلوار غزالی غربی، بعد از چهارراه خواجه نصیر، نبش نیلوفر 2، قطعه 3580

2_02637775880 و 7_02637777156

استان یزد شهرستان مهریز شهرک صنعتی مهریز بلوار یاس خیابان میخک قطعه سوم سمت راست کد پستی 8981187631

035325535704 و 09337775880